LEBIER. Talbot Lago 150 SS 1937, aquarelle... - Lot 144 - FEE - Stanislas Machoïr

Lot 144
Estimation :
200 - 300 EUR
LEBIER. Talbot Lago 150 SS 1937, aquarelle et gouache (55x75cm)